Wstepne wyniki zawodów (">" Wyniki Końcowe)                             2014-10-18 18:48:46
                                        GPK-Prolog
===Podkarpacki OZOS==========================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Wstepne wyniki zawodów: AK          3.8km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1>Skorupa Maja                                  GPK                   34.15  +      0.00
  2>Danielak Alicja                               GPK                   42.17  +      8.02
    Ludwikowska Natalia                           GPK               NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: AK-O        3.8km    0m 6k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Słońska Antonina                              GPK                   24.23  +      0.00
  2>Bułet Julia                                   GPK                   27.22  +      2.59
  3>Czapla Laura                                  GPK                   28.48  +      4.25
  4>Guła Justyna                                  GPK                   29.02  +      4.39
  5>Wypych Milena                                 GPK                   29.05  +      4.42
  6>Swałdek Anna                                  GPK                   29.06  +      4.43
  7>Kąpielewska Oliwia                            GPK                   29.15  +      4.52
  8>Żrałka Ala                                    GPK                   29.22  +      4.59
  9>Moszkowicz Anna                               GPK                   29.33  +      5.10
 10>Ligenza Joanna                                GPK                   29.38  +      5.15
 11>Siwek Gabi                                    GPK                   30.18  +      5.55
 12>Sarzynska Zofia                               GPK                   31.35  +      7.12
 13>Swałdek Antosia                               GPK                   32.15  +      7.52
 14>Ciek Basia                                    GPK                   33.02  +      8.39
 15>Biskupska Julia                               GPK                   34.11  +      9.48
 16>Niessner Pola                                 GPK                   35.04  +     10.41
 17>Idzi Amelia                                   GPK                   35.28  +     11.05
 18>Danielak Hanna                                GPK                   40.47  +     16.24
 19>Mars Aleksandra                               GPK                   46.20  +     21.57
 20>Zwonek Justyna                                GPK                   50.07  +     25.44
 21>Bułat Klaudia                                 GPK                   57.53  +     33.30
 22>Kaszowska Pola                                GPK                   62.17  +     37.54
 23>Kolarz Rozalia                                GPK                   63.59  +     39.36
 
Wstepne wyniki zawodów: AM          3.8km    0m 6k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Targosz Michał                                GPK                   13.16  +      0.00
  2>Wójcik Paweł                                  GPK                   30.19  +     17.03
 
Wstepne wyniki zawodów: AM-O        3.8km    0m 6k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Sowa Marek                                    GPK                   21.55  +      0.00
  2>Szymański Dariusz                             GPK                   25.13  +      3.18
  3>Korzetkowski Tymon                            GPK                   29.47  +      7.52
  4>Żesławski Mateusz                             GPK                   29.52  +      7.57
  5>Żesławski Jakub                               GPK                   30.03  +      8.08
  6>Sarzynski Stanislaw                           GPK                   31.06  +      9.11
  7>Tarasiewicz Franek                            GPK                   35.36  +     13.41
  8>Pietrzyk Maciej                               GPK                   43.05  +     21.10
  9>Przewoźnik Maurycy                            GPK                   43.17  +     21.22
 10>Przewoźnik Tymoteusz                          GPK                   43.19  +     21.24
 11>Śledziowski Andrzej                           GPK                   44.52  +     22.57
 12>Mars Sebastian                                GPK                   46.14  +     24.19
 13>Zwonek Marcin                                 GPK                   49.59  +     28.04
 14>Hohoc Piotr                                   GPK                   58.03  +     36.08
 15>Kaszowski Piotr                               GPK                   62.10  +     40.15
 16>Kubiak Julian                                 GPK                   63.52  +     41.57
 17>Korzański Wojtuś                              GPK                   76.14  +     54.19
    Wypych Hubert                                 GPK               NKl               
    Wolny Krzysztof                               GPK               NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: BK          3.5km    0m 6k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Nowak-Skorupa Magda                           GPK                   46.17  +      0.00
  2>Etterle-Garbacik Katarzyna                     GPK                   46.29  +      0.12
  3>Kmak Gabriela                                 GPK                   49.32  +      3.15
  4>Ormiańska Marta                               GPK                   49.55  +      3.38
  5>Słońska Bogusława                             GPK                   51.09  +      4.52
  6>Zoń Barbara                                   GPK                   52.21  +      6.04
  7>Przybyło Anna                                 GPK                   52.49  +      6.32
  8>Wójcik Natalia                                GPK                   53.05  +      6.48
  9>Kotlarczyk Justyna                            GPK                   58.32  +     12.15
 10>Kuc Aleksandra                                GPK                   61.16  +     14.59
 11>Dudek Malgorzata                              GPK                   63.42  +     17.25
 12>Słońska Zofia                                 GPK                   71.43  +     25.26
 
Wstepne wyniki zawodów: BM          3.5km    0m 6k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kaliciński Bogusław                           GPK                   26.00  +      0.00
  2>RAJTAR ZBIGNIEW                               GPK                   30.09  +      4.09
  3>Janicki Patryk                                GPK                   34.39  +      8.39
  4>Maślanka Jarek                                GPK                   36.21  +     10.21
  5>Salwiński Jan                                 GPK                   41.59  +     15.59
  6>Gedl Przemysław                               GPK                   43.47  +     17.47
  7>Bandoła Mariusz                               GPK                   44.25  +     18.25
  8>Bernasiewicz Marcin                           GPK                   44.36  +     18.36
  9>Major Zby                                     GPK                   45.18  +     19.18
 10>Sieprawski jakub                              GPK                   45.51  +     19.51
 11>Ormiański Adam                                GPK                   46.20  +     20.20
 12>Pilch Marek                                   GPK                   47.04  +     21.04
 13>Baran Wojtek                                  GPK                   48.50  +     22.50
 14>Biegun Cezar                                  GPK                   49.42  +     23.42
 15>Lachowicz Kuba                                GPK                   78.46  +     52.46
    Pasterczyk Grzegorz                           GPK               NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: CK          6.0km    0m 12k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Śliwińska Małgorzata                          GPK                   82.39  +      0.00
  2>Latała Bożena                                 GPK                   83.03  +      0.24
  3>RAJTAR RENATA                                 GPK                   96.50  +     14.11
  4>Potęga Izabela                                GPK                  112.27  +     29.48
  5>Sikora Karolina                               GPK                  117.03  +     34.24
  6>Gruszko Alicja                                GPK                  132.32  +     49.53
    LEPIARZ BEATA                                 GPK               NKl               
    Dwornik Małgorzata                            GPK               NKl               
    Gogól Justyna                                 GPK               NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: CM          6.0km    0m 12k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Machura Tomasz                                GPK                   71.52  +      0.00
  2>Wilk Krzysztof                                GPK                   72.00  +      0.08
  3>Mars Maksymilian                              GPK                   75.56  +      4.04
  4>Korba Andrzej                                 GPK                   77.03  +      5.11
  5>Kogut Paweł                                   GPK                   80.44  +      8.52
  6>KLIMCZAK ADAM                                 GPK                   81.34  +      9.42
  7>Wojdyła Łukasz                                GPK                   82.10  +     10.18
  8>Latała Jarosław                               GPK                   85.30  +     13.38
  9>Kwiatkowski Jakub                             GPK                   86.12  +     14.20
 10>Kwiatkowski Michael                           GPK                   86.55  +     15.03
 11>Swolkień Tomek                                GPK                   87.18  +     15.26
 12>Kaniewski Piotr                               GPK                   93.33  +     21.41
 13>Machynia Adam                                 GPK                   96.34  +     24.42
 14>Stanek Rafał                                  GPK                  101.35  +     29.43
 15>Ornatowski Dariusz                            GPK                  105.38  +     33.46
 16>Kopeć Mariusz                                 GPK                  108.40  +     36.48
 17>Jamborski Łukasz                              GPK                  109.36  +     37.44
 18>Jakubiński Jakub                              GPK                  111.16  +     39.24
 19>Czapczyński Cezary                            GPK                  121.40  +     49.48
 20>Brzyski Maciej                                GPK                  122.00  +     50.08
 21>Chyłek Wojciech                               GPK                  123.27  +     51.35
 22>Ornatowski Konrad                             GPK                  123.34  +     51.42
 23>Grodzki Sebastian                             GPK                  123.42  +     51.50
 24>Ścimborski Bogdan                             GPK                  136.51  +     64.59
 25>Szymański Adam                                GPK                  138.24  +     66.32
 26>HODUR JACEK                                   GPK                  139.50  +     67.58
 27>Kurek Krzysztof                               GPK                  141.06  +     69.14
    Dwornik Maciej                                GPK               NKl               
    Marek Bartłomiej                              GPK               NKl               
    LEPIARZ SZYMON                                GPK               NKl               
    Nowacki Paweł                                 GPK               NKl               
    Mars Robert                                   GPK               NKl               
    Fedorowicz Andrzej                            GPK               NKl               
    Filiciak Michał                               GPK               NKl               
    Bodurka Adam                                  GPK               NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: DK          7.6km    0m 12k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
    Idzi Anna                                     GPK               NKl               
    Ciepichał Katarzyna                           GPK               NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: DM          7.6km    0m 12k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Król Piotr                                    GPK                   38.21  +      0.00
  2>Zdziebło Marcin                               GPK                   52.58  +     14.37
  3>Tłusty Grzegorz                               GPK                   73.57  +     35.36
  4>Majcherczyk Tomasz                            GPK                   76.14  +     37.53
  5>Jurkowski Stefan                              GPK                   76.37  +     38.16
  6>Ochałek Wojciech                              GPK                   89.50  +     51.29
  7>Müldner Rafał                                 GPK                  100.23  +     62.02
    ŁACNY RAFAŁ                                   GPK               NKl               
    Hesko-Kołodziński Krzysztof                     GPK               NKl               
    Szczubiał Marcin                              GPK               NKl               
    Markowicz Szymon                              GPK               NKl               
    Szala Robert                                  GPK               NKl               
    Banaś Tomasz                                  GPK               NKl               
    Kański Wojciech                               GPK               NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: EK          9.3km    0m 16k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Grabowska Joanna                              GPK                   86.49  +      0.00
  2>Zimny Urszula                                 GPK                   92.00  +      5.11
  3>Kurek Marta                                   GPK                   94.58  +      8.09
  4>Baran-Gądek Ewa                               GPK                  152.59  +     66.10
 
Wstepne wyniki zawodów: EM          9.3km    0m 16k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Moszkowicz Paweł                              GPK                   50.57  +      0.00
  2>Gajkowski Bartosz                             GPK                   50.58  +      0.01
  3>Brandt Andrzej                                GPK                   54.03  +      3.06
  4>Łabuziński Sławomir                           GPK                   54.48  +      3.51
  5>Wiśniewski Paweł                              GPK                   57.15  +      6.18
  6>Szekely Jozef                                 GPK                   58.34  +      7.37
  7>Karabin Bartłomiej                            GPK                   58.54  +      7.57
  8>Dubaj Maciej                                  GPK                   60.20  +      9.23
  9>KURYJ Marek                                   GPK                   62.27  +     11.30
 10>Opioła Mariusz                                GPK                   63.53  +     12.56
 11>Niessner Piotr                                GPK                   66.33  +     15.36
 12>Binkiewicz Bartłomiej                         GPK                   67.29  +     16.32
 13>Ferenc Kamil                                  GPK                   67.34  +     16.37
 14>Słoński Marek                                 GPK                   70.35  +     19.38
 15>Babula Przemysław                             GPK                   70.43  +     19.46
 16>Śmigielski Piotr                              GPK                   71.27  +     20.30
 17>Waśniowski Piotr                              GPK                   72.54  +     21.57
 18>Więcek Maciek                                 GPK                   76.20  +     25.23
 19>Janik Mariusz                                 GPK                   78.58  +     28.01
 20>Sarzynski Wojciech                            GPK                   79.04  +     28.07
 21>Kruczek Stanislaw                             GPK                   79.35  +     28.38
 22>Korzański Tomasz                              GPK                   79.42  +     28.45
 23>Harasimowicz Łukasz                           GPK                   80.07  +     29.10
 24>Grabowicz Andrzej                             GPK                   80.11  +     29.14
 25>Kubera Bartłomiej                             GPK                   80.54  +     29.57
 26>Bergier Tomasz                                GPK                   81.12  +     30.15
 27>Forystek Jozef                                GPK                   82.29  +     31.32
 28>Zwonek Piotr                                  GPK                   85.00  +     34.03
 29>Janeczek Piotr                                GPK                   87.43  +     36.46
 30>Korpula Grzegorz                              GPK                   87.58  +     37.01
 31>Jachym Paweł                                  GPK                   89.03  +     38.06
 32>Ignacyk Marcin                                GPK                   90.17  +     39.20
 33>Adamczyk Bartosz                              GPK                   96.06  +     45.09
 34>Zoń Roman                                     GPK                  137.20  +     86.23
 35>Struś Marcin                                  GPK                  163.58  +    113.01
    Szczurek Mirek                                GPK               NKl               
    Żbikowski Dariusz                             GPK               NKl